Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Uzun süredir aktif olarak faaliyet gösterdiğimiz Ankara’da müşterilerimize daima kaliteli ve kusursuz taşıma hizmeti vermeyi amaçladı. Evden eve nakliyat sektörü nüfus arttıkça ve teknoloji geliştikçe büyümeye devam eden bir sektördür. Bu yüzden bu sektörde teknolojiye daima ayak uydurmanız gerekmektedir. Firmamız bu konuda oldukça hassas olduğu için gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hizmetlerini hep yenilikçi hizmet anlayışı ile gerçekleştirmiştir.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımız ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde başarı oranımız yüzde yüze çok yakındır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde her zaman son sistem ekipman ile çalışan firmamız bu sayede adını daha hızlı şekilde duyurmaktadır. Planlı ve programlı şekilde eşya taşıma hizmeti vererek hem zamanımızı iyi kullanıyor hem de müşterilerimize tam güvenilir hizmetler sunabiliyoruz.

Eşya taşıma sektöründe neredeyse bütün taşımacılık hizmetlerinde firmamızı görebilmeniz mümkündür. Şehirlerarası nakliyat, şehiriçi nakliyat, parça eşya taşıma, ofis taşıma ve daha sayabileceğimiz çok sayıda taşımacılık hizmetinde firmamız sizlere daima en kaliteli hizmetleri sunacaktır.

MİSYONUMUZ

Araştırma – Geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, hizmet sunmak ve müşteri memnuniyeti kazanmaktır.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında hizmetin sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır.

ÇALIŞTIĞIMIZ İLLER

Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Malatya, Adıyaman, Diyarbakır, Kahramanmaraş, Hatay, Erzurum

Call Now Button